Zprávy - Foto - Inzerce - reklama/redakce  

 
  Prázdniny přivedly děti z volarského domečku do KreBulu

PRACHATICE - 6. února 2020 - 9:31 - Jarní prázdniny se v domě dětí a mládeže dají trávit na mnoho způsobů. Když je venku nevlídno, je nejlépe se vypravit někam k přátelům do tepla.

      

   Text a foto: ZDENĚK PŘIBYL 

  

   Opravdu nevlídné počasí s deštěm a sněhovou plískanicí přimělo v úterý 4. února děti z volarského domečku DDM odložit plánované řádění v areálu lesních her na úbočí Libína nad Prachaticemi na lepší chvíle. Ale v prachatickém KreBulu se jim také vedlo dobře. Jsou tam totiž na malé výtvarníky (ostatně stejně jako na aktivní důchodce a spolky) dobře připraveni.

   Velký stůl, dostatek světla, nikdy nechybí čaj ani zákusky, pro dospěláky zase dobrá káva. Hostiteli byli šéfové KreBulu Zdeněk Krejsa a Jiří Gabriel Kučera. V doprovodu pedagogů volného času, Petry Střelečkové a Vladimíry Laschové a pod citlivým dohledem dobrovolníků - studenta Jardy Práška z VOŠ sociální v KreBulu na praxi a Italky Ady Lena z evropské dobrovolnické služby, tvořily děti o sto šest. Přidávali se k ním i další, protože KreBul byl otevřený i pro širší veřejnost.

   Za okny Domu na křižovatce, jak tu říkají, vítr chvílemi zatím proháněl ve Štěpánčině parku stále houstnoucí sněhové vločky. A to pořádné bílé nadělení mělo teprve přijít...

 
 

ZPRÁVY

 
     
 

PRACHATICKOnews.cz

Husova 68, 383 01

redakce@prachatickonews.cz

TOPlist

 

 

 

 

 

 
 

Copyright: PRACHATICKOnews.cz, Všechna práva vyhrazena