Zprávy - Foto - Inzerce - reklama/redakce  

 
  PORTUS: Klub I.P. už je zase otevřený pro děti a mládež

PRACHATICE - 12. května 2020 - 00:00 – Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Klub I.P. Portusu Prachatice je dle rozvolňování sociálních služeb od 11. května opět otevřen.

      

   Z redakční pošty: Hana Bártová – realizátorka NZDM Klub I.P.

  

   Dle usnesení vlády byla činnost našeho klubu od 16. března do 7. května pozastavena. Osobní konzultace, volnočasové aktivity a preventivní programy tak na klubu nebylo možno realizovat. S našimi klienty jsme ale zůstali v kontaktu díky sociálních sítím a telefonům. Nabízeli jsme online doučování, poradenství, aktivity na trávení volného času v době omezeného pohybu, přidávali jsme čerstvé informace o epidemii koronaviru a to formou, která byla srozumitelná dětem, poskytovali jsme aktuální informace z Prachatic a okolí, a podobně.

   Od 11. května je služba opět otevřená, prozatím v omezeném režimu. Do 25. května jsou možné individuální konzultace v maximálním počtu tří klientů v jeden okamžik. Moc se na naše klienty těšíme. Jsme připraveni pomoci jim se školou, vyslechnout a být oporou v těchto nejistých časech.

   V souvislosti s ochranou před nákazou novým koronavirem jsou všechny osoby na klubu povinny nosit roušku, mýt si před vstupem na klub ruce mýdlem a používat desinfekci. Zároveň prosíme všechny návštěvníky klubu o ohleduplnost a zodpovědné chování. Pokud se necítíte dobře, nebo jste nemocní, zůstaňte prosím doma. Kontaktovat pracovníky klubu můžete online či telefonicky.

   Všechny kontakty a aktuální informace naleznete na našem webu www.portusprachatice.cz/klubip.

 
 

OD ČTENÁŘŮ

 
     
 

PRACHATICKOnews.cz

Husova 68, 383 01

redakce@prachatickonews.cz

TOPlist

 

 

 

 

 

 
 

Copyright: PRACHATICKOnews.cz, Všechna práva vyhrazena