Zprávy - Foto - Inzerce - reklama/redakce  

 
  V Prachaticích se pátrá s Dřípatkou po pokladu ke Dni Země

PRACHATICE - 10/4 2021 - 20:14 – CEV Dřípatka při DDM Prachatice připravilo pro rodiny s dětmi či starší děti pátrací hru Hledání pokladu ke Dni Země.

      

   Z REDAKČNÍ POŠTY: Centrum ekologické výchovy Dřípatka

  

Hra vznikla jako dárek dětem ke Dni Země, který oslavíme 22. dubna. Účastníci, tedy děti od cca 4 let, se při pátrání dozví něco o přírodě a dostanou se na čerstvý vzduch, úkoly je totiž provedou celým vnitřkem města Prachatic. Všichni si tak prohloubí znalosti a postřeh. Na hráče čeká na konci malá odměna.

Hledání se mohou zájemci účastnit až do 25. dubna. Kromě toho je čeká na Den Země, tedy 22. duba, další překvapení. Pátrací listy si zájemci buď vyzvednou na brance CEV Dřípatka ve Volovické ulici nebo si je stáhnou z webových stránek www.dripatka.cz.

Na otázku, proč hru připravili, odpovídá vedoucí CEV Dřípatka, Vlasta Mrázová: „Domy dětí a mládeže se všemožně snaží zpříjemnit tuto nelehkou dobu rodičům a hlavně dětem, které teď nemohou do kroužků. A protože Dřípatka je zaměřená na přírodu, chtěli jsme dostat děti od počítačů ven, do přírody, myslím si, že je tato aktivita bude bavit. A jak lépe oslavit Velikonoce a Den Země, než pobytem venku?“

 
 

OD ČTENÁŘŮ

 
     
 

prachatickoNEWS.CZ

Husova 68, 383 01

redakce@prachatickonews.cz

TOPlist

 

 

 

 

 

 
 

Od roku 2005, Vydavatel a redakce prachatickoNEWS.CZ, Všeobecné smluvní podmínky, Všechna práva vyhrazena